درباره ما

با گسترش روزافزون دانش، پیشرفت اقتصادی و افزایش تولید در کشور عزیزمان ایران، لزوم کنترل کیفیت مصالح و سازه­ ها بیش از پیش اهمیت یافته است و متولیان صنعت شهرسازی و همچنین دانشگاه ها، نیاز خود به تجهیزات اندازه گیری و کنترل کیفیت را بیش از گذشته احساس می­کنند. شرکت مهندسین مشاور زمین کاوان ناژ تحت عنوان برند تجاری “نـاژ” با اتکا به سال ها سابقه فعالیت علمی و صنعتی گروه موسسین خود که جمعی از متخصصین با تجربه در حوزه آزمایشگاهی و کنترل کیفیت می­باشند و با هدف فعالیت در زمینه تامین تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل­کیفیت روز دنیا تاسیس شد. تیم مهندسی ناژ براین باور است که مهمترین تعهد شرکت معرفی دستگاه متناسب با نیاز مشتری و پشتیبانی مستمر در خدمات پس از­ فروش می باشد. شرکت ناژ ضمن انجام قانونی کلیه مراحل اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری، برای کلیه مشتریان خود این امکان را فراهم می­آورد تا علاوه بر کسب اطمینان از پشتیبانی و خرید تجهیزات اصلی، امکان آموزش و بررسی مراحل ساخت محصولات موردنظر در شرکت سازنده خارجی استفاده فراهم می آورد. شرکت ناژ که نمایندگی شرکت های سازنده در ایران و منطقه را برعهده دارد، جهت تعامل هرچه بهتر مشتری ها با تامین کنندگان، ضمن برگزاری کنفرانس ها و حضور در نمایشگاه های بین المللی ایران و خاورمیانه با دعوت از مسئولان بلندپایه کشوری و متخصصان این عرصه امکان تبادل نظر مستقیم با شرکت های سازنده را فراهم می کند تا ضمن بررسی تجهیزات موجود، نسبت به بهبود و توسعه تجهیزات متناسب با نیاز مشتری اقدام نماید. شرکت ناژ ضمن متعهد بودن به حفظ حقوق مشتری جهت ارائه­ی هرچه بهتر خدمات، جهت رفاه حال مشتریان موراد ذیل را درنظر گرفته است:

◄ مشاوره فنی رایگان

در این مرحله مشتری ضمن تماس با شرکت به سرعت با مشاورین ارشد فنی و مهندسی ارتباط پیدا می­کند و مشاور مربوطه ضمن دریافت اطلاعات مشتری در خصوص هدف انجام آزمایش، اقدام به معرفی مناسب ترین محصولات جهت دستیابی به کلیه اهداف آزمایش می­نماید. به مشتری کمک می­شود تا بهترین انتخاب را در حیطه وسیع محصولات با توجه به نیاز خود داشته باشد. در موارد خاص شرکت ناژ آمادگی حضور در جلسات توجیهی در آزمایشگاه مورد نظر به منظور بررسی بسترها و ارائه­ی بهترین نظر فنی را در این خصوص دارا می­باشد.

◄ فرآیند سفارش و تحویل تجهیزات

در این مرحله مشتری پس از اعلام سفارش تجهیزات مورد نظر، ضمن حفظ ارتباط با مسئولین فنی مربوطه این امکان را می یابد که به صورت پیوسته از وضعیت سفارش خود اطلاع حاصل نماید، تا در نهایت تجهیزات مربوطه پس از ورود به انبار شرکت آماده تحویل شود.

◄ نصب، راه اندازی و آموزش

پس از تحویل دستگاه به مشتری و فراهم آمدن بستر مناسب جهت نصب دستگاه در محل آزمایشگاه مورد نظر و اعلام آمادگی و درخواست مشتری، کارشناسان فنی شرکت ضمن حضور در محل آزمایشگاه نسبت به راه­اندازی و آموزش کار با تجهیزات موردنظر اقدامات لازم را انجام می دهند.

◄ خدمات پس از فروش

شرکت نـاژ بزرگترین نقطه قوت خود را حفظ رابطه قوی و منظم خود با مشتری ها پس از مرحله فروش می داند. در همین راستا کارشناسان بخش فنی و خدمات شرکت ضمن پاسخگویی به مشکلات فنی کاربران، اقدام به بازدیدهای دوره ای از تجهیزات آزمایشگاهی در دوره گارانتی دستگاه می­نمایند تا با انجام سرویس های دوره ای، علاوه بر افزایش عمر مفید تجهیزات، با توصیه­های فنی امکان انجام دقیق تر آزمایش را برای آن واحد محترم فراهم آورند.

شایان ذکر است شرکت نـاژ با موجود داشتن طیف وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه قیر، آسفالت، سیمان، بتن، خاک، سنگ، فولاد، رئولوژی و تجهیزات عمومی، و در اختیار داشتن شبکه وسیع و قدرتمند ارتباطی قادر به ارائه کوتاه­ترین زمان ممکن برای تحویل تجهیزات موردنظر مشتریان محترم خود است. واحد فروش شرکت نـاژ، در روزهای کاری از ساعت ۸  لغایت ۱۷ آماده پاسخگویی و ارائه خدمات و مشاوره فنی می­باشد.

شرایط فروش

مشتریان محترم شرکت ناژ از سه طریق می توانند نسبت به ثبت سفارش تجهیزات موردنظر خود اقدام نمایند:

۱. وب سایت شرکت ناژ،  ۲. تماس مستقیم با دفتر شرکت و ۳. ارسال پیام در واتسپ شرکت.

 

لازم به ذکر است تنها تجهیزاتی که در وب سایت شرکت دارای قیمت می باشند، قابلیت سفارش از این طریق را دارد. در تماس مستقیم و ارسال پیام، کارشناسان فروش و فنی ناژ در اسرع وقت درخواست شما را مورد بررسی قرار داده و پیش فاکتور مربوطه شامل توضیحات عمومی، توضیحات فنی، قیمت و اعلام کوتاه ترین زمان تحویل ممکن، مطابق با درخواست مشتریان، صادر شده و ارسال می شود. شرکت ناژ پس از دریافت تاییدیه موارد مدنظر مشتریان اقدامات لازم را جهت تحویل تجهیزات انجام خواهد داد. در این مرحله امکان عقد قرارداد رسمی و تضمینی فی ما بین شرکت ناژ و مشتریان محترم وجود دارد. در موعد مقرر با مشتریان جهت تحویل تجهیزات تماس حاصل شده و کالاها بهمراه کارت ضمانت، دفترچه راهنما و ملزومات آن، دقیقا مطابق پیش فاکتور تایید شده، حضور ایشان ارسال خواهد شد. بنا به نوع تجهیزات و نیاز مشتریان مراحل نصب و آموزش کار با تجهیزات، توسط کارشناسان فنی شرکت ناژ بصورت ویدئویی و یا حضور در محل آزمایشگاه انجام خواهد شد. دوره ضمانت تجهیزات از تاریخ نصب و راه اندازی آغاز می شود و خدمات پس از فروش تجهیزات تا ۱۵ سال ادامه دارد. ذکر این نکته نیز ضروری است که شرکت ناژ در هیچ نقطه ‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات و تراکنش های مالی از طریق دفتر شرکت انجام می‏‌شود.

تامین کنندگان ما

تیم ویژه فنی و بازرگانی شرکت نـاژ ضمن شناسایی تولیدکنندگان مطرح تجهیزات آزمایشگاهی مقاومت مصالح، بررسی بازخورد مشتری ها نسبت به کیفیت این تجهیزات و برگزاری جلسات در محل این شرکت ها اقدام به اخذ نمایندگی های انحصاری و فروش رسمی از این شرکت ها نسبت به ارائه محصولات این تولیدکنندگان در کشور عزیزمان ایران اقدام کرده است. مفتخریم که همواره تامین کنندگان ما توانسته اند در سخت ترین شرایط جهان ضمن ارائه ی خدمات پس از فروش، ما را در انجام مجموعه وظایف درقبال مشتریان، یاری کرده اند.

اکنون شرکت ناژ به عنوان نماینده انحصاری کمپانی­های ذیل وظیفه ی ارائه ی خدمات انحصاری فروش و پس از فروش این شرکت ها را برعهده دارد.

MATEST (ITA), RHEOTEST (GER), PAVETEST (AUS), GIATEC (CA)

همچنین شرکت ناژ ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش کمپانی های ذیل را در ایران عهده دار می باشد.

ATS (USA), BROOKFIELD (USA), LUDWIG SCHNEIDER (GER), RADWAG (POL)

شرکت ناژ به طور مرتب ضمن ارزیابی مجدد هر کدام از تولیدکنندگان این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که همواره بتوانند بهترین کیفیت و عملکرد را در کنار مناسب ترین قیمت تجربه نمایند.

مشتریان ما

خرسندیم که در راه اعتلای سطح کیفی مواد، مصالح و سازه ها و بهره برداری و نگهداری از آن ها،  افتخار همکاری با آزمایشگاه ها، واحدهای تحقیق و توسعه، مراکز کنترل کیفیت، پروژه های تحقیقاتی و ساخت و سازهای بسیاری در سازمان ها، ارگانها، شرکتها و تولیدکنندگان دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، کارخانجات تولید قیر، قیر امولسیون، آسفالت، سیمان، بتن آماده، قطعات بتنی و دیگر مصالح، انجمن ها، شهرداری ها، معادن، پالایشگاه ها و… در داخل و خارج از کشور عزیزمان را داشته ایم. مشتریان ما عضو اصلی و جداناشدنی شرکت ناژ هستند و انگیزه و تلاش ما همواره در راستای بالا بردن سطح کیفی ارائه خدمات مختلف به ایشان بوده است.

گواهینامه های ما

شرکت ناژ از ابتدای تاسیس همواره در تلاش بوده است تا با توسعه دانش فنی و بازرگانی، ضمن اخذ مدارک معتبر فنی و آزمایشگاهی، داخلی و خارجی، مشاور معتمد مشتریان خود باشد. برای رسیدن به این مهم شرکت ناژ ضمن عضویت در انجمن های علمی، فنی و بازرگانی توانسته است نقشی متفاوت و کاربردی در این زمینه به نمایش بگذارد. به دلیل اهمیت دیدگاه مشتریان ارزشمندمان شرکت ناژ ضمن اخذ کلیه تاییدیه های قانونی فعالیت تجاری در ایران برای ایفای نقش بازرگانی خود نیز نسبت به اخذ مجوز بازرگانی داخلی و خارجی اقدام نموده و در این زمینه نیز با افتخار می توانیم پاسخی شایسته به اعتماد مشتریان گرامی بدهیم. در حال حاضر شرکت مهندسین مشاور ناژ به عنوان عضو حقوقی و عضو ثابت در اتاق بازرگانی ایران و تهران، انجمن بتن ایران و مرکز همایش ها و نمایشگاه های قیر و آسفالت ایران فعالیت می نماید. همیچنین شرکت ناژ همواره به عنوان یکی از فعالان علمی در همایش ها و کارگاه های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ضمن برگزاری نمایشگاه های کاربردی، نسبت به معرفی تجیهزات روز دنیا اقدام می نماید.